KLACR kooperuje s Českým systémem kvality služeb

ČSKS Český systém kvality služeb má prvních sto certifikovaných organizací. KLACR je plnohodnotnou součástí napomáhající zvyšování kvality služeb v cestovním ruchu :-)))

Počet certifikovaných organizací Českého systému kvality služeb od zahájení certifikace v listopadu minulého roku dosáhl v červenci jubilejní stovky. Zapojené organizace tím tak dávají najevo, že jim záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojeném zákazníkovi. Rostoucí význam kvality poskytovaných služeb dokládají i čísla zapojených organizací, které prošly školením trenéra kvality. V současnosti je již 952 proškolených trenérů, kteří mohou usilovat o splnění podmínek certifikace svých organizací a rozšířit řady certifikovaných subjektů. Mezi certifikovaným organizacemi pod značkou kvality "Q" jsou i členové KLACRu. Ti se zapojili do certifikačního procesu mezi prvními. Proškoleného trenéra kvality má z našich členů Hotel Sepetná, CK Favorit nebo CK Juhász. Již certifikovanými organizacemi jsou CK Atis nebo SD Resort. KLACR má v tuto chvíli také certifikovaného trenéra, který intenzivně pracuje na přivedení samotného KLACRu k oficiální certifikaci :-))) .... zapojte se také, kvalita je přirozený trend :-)))

| Autor: Kamil Schaumann | Vydáno dne 30. 07. 2014 | 1331 přečtení | Počet komentářů: 154 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Jsme členy Fóra cestovního ruchu
Přihlášení
Neznámý čtenář
Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative (ECEI)
Well-being tourism initiative
Vyhledávání

Vyhledat text

Novinky
06.12.2014: Náš KLASTR CESTOVNÍHO RUCHU fandí kvalitě služeb a úsměvům pracovníků v CR
Podrobné informace naleznete ZDE

27.09.2014: Kvalita v cestovním ruchu "má zelenou" :-))
Podrobné informace naleznete ZDE

13.09.2014: Zástupci KLACRu hovoří o cestovním ruchu v médiích
Podrobné informace naleznete ZDE

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.