Klacr se účastní debat o cestovním ruchu v kraji

Způsob, jakým se bude ubírat cestovní ruch a jeho organizace v Moravskoslezském kraji, byl předmětem workshopu o cestovním ruchu. Účastnili se ho i členové Rady Klastru cestovního ruchu.

Hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák uvedl do funkce ředitele nové Krajské destinační společnosti Davida Karčmáře. Účastníci workshopu pak rozebírali způsoby, jakými bude v příštích letech řízen cestovní ruch v Moravskoslezském kraji s tím, že nosným tématem v kraji má být industriální cestovní ruch. Klastr cestovního ruchu na jednání zastupovali členové Rady Klacru. "Je potěšující, že Krajská destinační společnost počítá s tím, že v poradním sboru této společnosti bude i zástupce Klastru cestovního ruchu," uvedl člen Rady Klacru Kamil Schaumann. Zdá se, že stejně jako Klastr cestovního ruchu prochází jakýmsi restartem, tak stejný proces se odehrává i na krajské úrovni problematiky cestovního ruchu.

| Autor: Mgr. Petr Žižka | Vydáno dne 25. 06. 2014 | 1517 přečtení | Počet komentářů: 155 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Jsme členy Fóra cestovního ruchu
Přihlášení
Neznámý čtenář
Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative (ECEI)
Well-being tourism initiative
Vyhledávání

Vyhledat text

Novinky
06.12.2014: Náš KLASTR CESTOVNÍHO RUCHU fandí kvalitě služeb a úsměvům pracovníků v CR
Podrobné informace naleznete ZDE

27.09.2014: Kvalita v cestovním ruchu "má zelenou" :-))
Podrobné informace naleznete ZDE

13.09.2014: Zástupci KLACRu hovoří o cestovním ruchu v médiích
Podrobné informace naleznete ZDE

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.