Hlavní menu
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!Velké letní koncerty na Sluníčku se blíží

Rekreační centrum Sepetná již 11. rokem pokračuje v pořádání letních kulturních aktivit pro děti i celé rodiny. Již proběhl Dětský den a Pálení čarodějnic, ale hlavní akce nás teprve čekají.

Jako předchozích deset let i se Sepetná připravila během prázdninových měsíců několik velkých koncertů, které mohou být spojeny s výletem do Beskyd nebo navštívením bazénu s tobogánem, který se nachází přímo v areálu, ve kterém se odehrávají koncerty. Letošní koncertní program začíná 4. července, kdy od 19 hodin odstarují prázdniny koncertem ČECHOMORU. Tuto jedinečnou skupinu není potřeba představovat a spojení hudby ČECHOMORU a kouzelného prostředí Beskyd, konkrétně přírodního amfiteátru Penzionu Sluníčko přímo pod Lysou horou, může namíchat třeskutou směs nezapomenutelných zážitků. Určitě k tomu přispěje i předkapela - ostravská skupina ŠAJTAR, která je výjimečná svým netypickým propojením rockové hudby s cimbálem. Uprostřed léta – 25. července navážeme koncertem přední slovenské skupiny INE KAFE. Stylově se řadí tato skupina do punkrocku a svou nekompromisní a přímočarou hudbou oslovuje své posluchače již od roku 1995. Je možná dobré připomenout, že v roce 1999 se stali objevem roku Zlatého slávika a několikrát získali i zaltou desku za prodej svých hudebních nosičů. Předkapelu jim bude dělat skupina HUMBUG z Frýdlantu nad Ostravicí, jejímiž členy jsou žáci nebo absolventi Základní umělecké školy Leoše Janáčka a umí to pořádně roztočit! Prázdninovou sérii ukončíme klasikou: 22. srpna vystoupí VĚRA ŠPINAROVÁ - nezaměnitelná a stále plná energie a se skvělým hlasem a repertoárem, který oslovuje posluchače napříč generacemi. Před Věrou Špinarovou vystoupí a skvěle nastolí atmosféru BIG BLAST BAND, který dostojí svému názvu a předvede výbuch skvělé hudby a dobré nálady. Stálým návštěvníkům není potřeba připomínat, ale těm, kteří by snad jeli na letošní ročník Beskydského hudebního léta poprvé je dobré říct: plavky, slamák, deku, karimatku a deštník sebou. Koncerty se konají pod nejvyšší horou Beskyd a věříme, že bude krásně a návštěvníci si užijí i nočního plavání po koncertu, ale může i pršet. Občerstvení – jídlo, alko, nealko dostanete v dostatečném množství na místě. Více informací naleznete na http://www.beskydskehudebnileto.cz/.

| Autor: Mgr. Petr Žižka | Vydáno dne 19. 06. 2014 | 1675 přečtení | Počet komentářů: 181 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative (ECEI)
Well-being tourism initiative

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.