Hlavní menu
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!Projekt "Zvyšování kvalifikace zaměstnanců v cestovním ruchu MSK" 

Projekt „Zvyšování kvalifikace zaměstnanců v cestovním ruchu Moravskoslezského kraje“
   Jedná se o komplexní vzdělávací projekt, který je navržen pro poskytovatele služeb v cestovním ruchu. Podpoření budou jak členové klastru, jejich zaměstnanci, tak odvětví cestovního ruchu jako takové. Vzdělávání bude probíhat v obecných dovednostech (komunikace, obchod, management, IT) a v odborných dovednostech (gastronomie, reklama, marketing, jazyky). Výstupy projektu budou aplikovatelné a využitelné pro školení dalších osob.
Reg. číslo projektu: CZ.1.04/1.1.06/52.00092
 
Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím OP LZZ.
Výše dotace je 12 362 038 Kč, ve výši 100%.
 
Aktivity projektu:
-          projektový management – zajištění řádného průběhu projektu a dosažení projektových cílů
-          evaluační meeting – zpracovávání doporučení na další období projektu v oblasti konkretizace a specifikace vzdělávacích aktivit s ohledem na maximální kvalitu vzdělávání, hodnocení efektivnosti vzdělávacích aktivit.
-          manažerské dovednosti – zajištění realizace, organizace a koordinace vzdělávacích aktivit – kurzy, leadership, koučování, pohovory, školení, apod
-          obchodní dovednosti – zajištění realizace, organizace a koordinace vzdělávacích aktivit – psychologie zákazníka, obchodní a prezentační dovednosti, apod.
-          komunikační dovednosti - zajištění realizace, organizace a koordinace vzdělávacích aktivit – asertivní jednání, konfliktní situace, vyjednávání a argumentace, telefonická komunikace, apod.
-          gastronomie a školení – trendy ve světové gastronomii, ekonomické a technické trendy, řešení interiéru a propagace apod.
-          reklama a marketing – kurzy zaměřené na tvorbu a stanovení rozsahu reklamy, účinnost reklamy, komunikační a mediální trénink, marketingová strategie, public relation, mediální komunikace apod.
-          IT kurzy – MS Excel II, MS Word I, MS PowerPoint, photoshop
-          odborné jazykové kurzy – uzavřené kurzy výuky jazyků, gramatika, mluvené slovo, konverzační cvičení
-          B-learning
 
Nyní se nacházíme ve fázi zahájení projektu. Byla schválena žádost o dotaci a podepsaná smlouva. V současnosti se připravuje výběrové řízení na realizaci celého projektu.
 

 
| Autor: webmaster | Vydáno dne 20. 12. 2011 | 2359 přečtení | Počet komentářů: 192 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Bronze Label of the European Cluster Excellence Initiative (ECEI)
Well-being tourism initiative

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.